Cri Türk FM

İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan ve 105,4 radyo frekansı üzerinden tüm Türkiye yayın yapan Cri Türk Fm, kaliteli yayıncılığı ile 2016 yılından bu yana oldukça büyük bir dinleyici kitlesini elde etmiş olan radyolar arasında yer almaktadır. Ağırlıklı olarak Türkiye'den ve dünyanın her yerinden farklı haberleri dinleyicisine ulaştıran radyo, bunların yanı sıra farklı zamanlarda birbirinden güzel ve en güncel değişik müzik tarzlarını da dinletme imkanı vermektedir. Radyo Mega İstanbul yayın frekansı üzerinden verdiği yayınla bu dünyaya giriş yapan radyo, kısa süre içerisinde büyük bir dinleyici kitlesini yakalamış durumdadır. Kaliteli müzik ve en güncel haberler, Seçici özelliği ile en kaliteli müzikleri dinleyicileri ile buluşturan Cri Türk Fm, pop ya da rock müzik ile birlikte fantezi müziğin yanı sıra Türk Halk Müziği ya da Türk Sanat Müziği gibi değişik türlerini içerisinden de birbirinden farklı ve hoş müzikleri değişik zamanlarda dinletme imkanı vermektedir.

İyi müzik, doğru haber sloganı eşliğinde Türkiye'nin her yerine yayın yapan radyo, özellikle haberler konusunda oldukça iddialıdır. Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan radyocular bulunmakta ve tüm yeni gelişmelerden anında haberdar etme gibi bir ilkede yayın yapmaktadırlar. Kaliteli bir haber ve müzikler için en doğru yer, Radyo bünyesinde sadece kaydedilmiş bir şekilde müzik ya da haberler değil, aynı zamanda canlı olarak programlar yapılmakta ve haberler verilmektedir. Bu sayede en gerçek ve güncel haberleri bu kaliteli radyo bünyesinde dinleme şansı bulabilir ve 105,4 frekansı üzerinden Cri Türk Fm fırsatını büyük bir kalite içerisinde değerlendirebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar birçok farklı müzik dalında şarkılar eşliğinde de güzel bir zaman geçirme imkanı verilirken aynı zamanda en güncel haberleri bu önemli radyo bünyesinde dinleme şansı yakalayabilirsiniz.

Türkçe Karma

Radyo toplayıcı www.canliradyo.org web sitesinde, ulusal, bölgesel, yerel ve web radyo kanallarının internet yayınlarına yer verilmektedir. Sitede yayınları bulunan Radyo kanallarının www.canliradyo.org internet sitesiyle uzaktan yakından hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. www.canliradyo.org web sitesinde yayınları bulunan radyoların yaptıkları yayınların sorumluluğu yayıncı radyo kuruluşlarına aittir telif haklarıda yine bu radyolara aittir. Yayıncı radyo kuruluşları talep ettikleri takdirde sitenin yöneticisiyle iletişime geçerek sitede kendilerine ait olan radyo yayınını CanliRadyo.Org sitesinden kaldırma talebi gönderebilirler. Online Radyo | Canlı Radyo Dinle | Radyolar | Gizlilik | Sitemap